Четвертий рік справа про хабар директора департаменту бюджету Херсона в суді

Дехто з херсонців мабуть і не пам’ятає, що нинішнього директора департаменту бюджету та фінансів Херсонської міськради Романа Підперигору свого часу затримували на спробі дати хабар — така давня історія. Цей «міцний горішок» всидів у креслі при трьох останніх очільниках міста. Мабуть людина знає забагато…

Справа цього чиновника, який звинувачується в спробі дати хабар колишньому начальнику управління захисту економіки Артему Антоніщуку, тягнеться не перший рік, із 2017-го. Цю історію нагадував Херсон наизнанку. Як не дивно, Підперигору голосно брали, в кафе, але чомусь не те, що не покарали за законом, а навіть за рішенням Апеляційного суду області повернули на займану посаду.

Роман Підперигора пропускає судові засідання, «прогулюють» буває і його адвокати.

Зокрема активна херсонка Інна Усачова повідомила в соцмережі, що сьогодні, 26 липня, знову чергове засідання:

«У понеділок, 26 липня, о 16:30 у Херсонському міському суді в судді Олександра Зубова заплановане судове засідання, де на лаві підсудних за статтею пропозиція, обіцянка, або надання неправомірної вигоди незмінний директор департаменту фінансів Херсонської міської ради, депутат «Блоку Сальдо» Роман Підперигора. Як відомо, за кілька років досудового розгляду у судді Наталі Стамбули, котра пішла на пенсію, справа так і не почала розглядатись. Після Стамбули справу у Херсонському міському суді було розподілено на суддю Олександра Зубова. Під час одного з перших призначених засідань він клопотав про самовідвід, котрий задоволений не був. Крім цього, що до попередньої судді, що до нинішнього по черзі не приходить хтось із 5-ти заявлених адвокатів».

Цікаво, з якої причини не відбудеться сьогоднішне засідання? Чи таке відбудеться?