Чи варто змінити постачальника газу? Тариф Херсонського облгазу на 1,5 гривні дорожче, ніж в інших

Виявляється, що через Приват24 можливо швидко змінити постачальника газу. Зокрема так анонсують на сайті фінустанови. Для цього треба зайти в розділ «Послуги», обрати «Мої Постачальники» і далі вибрати свою адресу і заповнити форму. Запевняють, що все просто оформити, тому що Нафтогаз співпрацює з цим банком.

Нагадаємо, можливість змінювати потсачальника газа зявилася в українців з 1 серпня 2020 року, коли набрав чинності відповідний закон.

Але спершу, ніж змінити постачальника, логічно ознайомитися з цінами на блакитне паливо всіх постачальників. Як подтверджують деякі мешканці Херсонщини, наприклад, тариф «ГК Нафтогаз України» значно нижчий ніж у «Херсонрегіонгазу».

Як перевірив «Херсон наизнанку» на відкритих ресурсах, звісно, є як мінімум 10 підприємств, які на листопад запропонували нижчу ціну, ніж наш «Херсонрегіонгаз». Наприклад, Нафтогаз пропонує газ за 6,33 гривні за куб, Кіровоградська постачальна енергокомпанія по 6, 36. А от «Херсонрегіонгаз» продає абонентам блакитне паливо в листопаді аж по 7,82 гривні за кубометр.