Чиновники Херсона разом із поліцією прогнали з вулиці жінку, яка продавала випічку студентам

Чиновники Херсона не бачуть масової стихійної торгівлі продуктами біля Привокзального ринку в сквері, зате за першим дзвінком побігли проганяти з тротуару жінку, яка пекла пиріжки для студентів.

«До департаменту економіки та інвестицій міської ради звернувся житель Херсона з повідомленням щодо незаконної торгівлі хлібобулочними виробами сумнівної якості. Фахівці оперативно зреагували на звернення, тому завдяки злагодженим діям небайдужих городян та представників департаменту, вдалося виявити та припинити діяльність 2 об’єктів стихійної торгівлі на вул. Небесної Сотні», — повідомляє прес-служба міськради.

На фото видно жінку, яка певно торгувала пиріжками. Жіночка з пакетами, стільчиком та у захисній мастці. Містянка певно вирішила заробити трохи грошенят, випікаючи та продаючи здобу біля навчальних закладів на вулиці Небесної сотні (колишня 40 років Жовтня). Але скоріше за все таку конкурентку не стали терпіти магазини, які також розташовані біля навчальних закладів. Не виключено, що саме звідти і надійшов «сигнал небайдужих».

Безумовно, на торгівлю продуктами харчування мають бути документи, облаштоване місце й додержання інших санітарних вимог. Але таких жіночок повно на стихійних ринках, і там їх не помічають «небайдужі» містяни та чиновники. Більш того — ті та інші роблять у них покупки.