Чиновники Херсона вирішили «оптимізувати освітні послуги»

«Оптимізувати, підвищити якість освітніх послуг у Херсоні та забезпечити освітніми потребами мешканців громади – для нас першочергова ціль», – зазначила секретар міської ради Херсона під час обговорення презентації стратегії розвитку освіти до 2027 року Галина Лугова.

Вона — в минулому директор школи, але так легко на перше місце поставила «оптимізацію», тобто скорочення освітніх послуг, за якими стоять школи та педагоги. У Херсоні не перший рік говорять про закриття старших класів (10 та 11) у багатьох школах міста. Вже декілька таких скорочень відбулося.

А цього року мер Ігор Колихаєв заговорив навіть про закриття шкіл. Мовляв, маленькі СШ, де мало учнів, треба закрити взагалі.

Але такі навчальні заклади переважно в селах та селищах Херсонської територіальної громади. Тобто дітям доведеться їздити в місто. Уявляєте це робити при такій тричі поганючій роботі міського громадського транспорту?! Мер та його профільний заступник досі не навели лад із графіком руху маршруток і збираються створити такі проблеми для дітлахів.

Наприклад, коли після закінчення занять повертаються додому діти, які проживають в селі Садове, але вчаться в Херсоні, то в однісінькому автобусі ніде голку встромить! На жаль, тьоті та дяді з мерії, які їздять на власних авто, про це й не чули, тому їх мало хвилюють чужі незручності.