Держаудитслужба області заходить на перевірку міськвиконкому Херсона

На прохання Херсонського міського голови Ігоря Колихаєва управління південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області розпочинає перевірку структурних підрозділів Херсонського міськвиконкому. Про це сьогодні, 30 березня, повідомив підлеглим мер.

«Я особисто і депутати від моєї партії обіцяли людям, що одним з перших наших кроків стане проведення повного аудиту міського господарства. Люди хочуть знати: куди і на що йдуть зароблені ними кошти. Кажу це на кожній зустрічі і буду повторювати: бюджет Херсона – це гроші платників податків. І якщо попередня міська влада розтратила їх, то містяни мають право знати, де і на чому «заробляли» чиновники», – зазначив Ігор Колихаєв.

А от начальник управління Держаудитслужби Дмитро Круковський попередив співробітників виконкому, що пригощань терпіти не буде.

«Я хочу попередити всіх присутніх про відповідальність за так звану «радянську гостинність». Жодних намагань «задобрити» чи «нагодувати» працівників Держаудитслужби. Відповідальність та покарання навіть за спробу будуть миттєвими. Ані допомагати, ані заважати нам не треба, ми зробимо свою роботу у будь-якому випадку», – сказав він присутнім.