До мера Херсона можна потрапити на особистий прийом лише через регламентовані кроки

У Херсонській міськраді розтлумачили як записатися на особистий прийом до міського голови Ігоря Колихаєва. Начебто просто, але доступ до тіла можна отримати не менше, ніж за три довгі кроки.

Як повідомляють на сторінці Херсонська міська рада в соцмережі, особистому прийому до міського голови передує попередній запис, який здійснюється начальником відділу за зверненнями громадян ДЕРЕВИЧ Мариною. Зробити це можна за телефоном: 26-44-97.

Але…Дзвінок — це не привід, з мером ви відразу не зустрінетеся, тому що є » регламентовані кроки».

Крок 1. Письмове звернення щодо питання, яке вас турбує. Отримання відповіді. Можливо, цього вже буде достатньо й лист вас цілком задовольнить?

Крок 2. Якщо питання залишилося, на вас чекатиме профільний заступник на особистому прийомі. Ми впевнені, що тут Ви знайдете всі відповіді та отримаєте допомогу.

Крок 3. Малоймовірно, але якщо все ж таки питання залишилося не вирішеним ані за результатами письмового звернення, ані протягом спілкування з профільним заступником, директорами департаментів тощо, ви маєте змогу записатися на прийом безпосередньо до міського голови.

Отакий лабіринт! Причому зрозуміло, що телефонувати доведеться не раз, якщо таки треба до мера.