Дороговартісне поле коноплі з охороною на вежі виявили в Чаплинській громаді

Із поміткою «важливо» поліція Херсонщини оприлюднила на своєму сайті новину про рекордний «улов». На території Чаплинської територіальної громади виявили посів конопель, якими була засаджена земельна ділянка площею один гектар. Рослин там було на 300 мільйонів гривень

Минулими вихідними оперативники разом із працівниками слідчого управління обласного главку поліції за силової підтримки бійців роти поліції особливого призначення викрили групу, яка причетна до вирощування коноплі у великій кількості. Загалом правоохоронці вилучили з наркоплантації 34700 кущів . 

Наркоплантація знаходилася на території зруйнованої птахофабрики поблизу села Преображенка. Рослини були висіяні за допомогою спеціальної сільськогосподарської техніки. Вздовж рядків із коноплею було прокладене крапельне зрошення, її ретельно обробляли проти бур’янів.

Господарі поля неподалік від посіву встановили сторожову вежу, з якої черговий, озброєний гладкоствольною мисливською рушницею, цілодобово спостерігав за цінними посівами.

Поліцейські затримали чотирьох громадян, віком від 26 до 57 років, які підозрюються в причетності до незаконного вирощування наркотичних рослин, які оцінюються в суму понад 300 мільйонів гривень. Наразі підозрювані перебувають в ізоляторі тимчасового тримання. 

Встановлюють власника земельної ділянки, організатора злочинної групи та шляхи реалізації наркосировини.