«Дикуни», які відпочивали в Лазурному, трохи не загубилися у відкритому морі

6 вересня о 21:40 на номер Служби 101 м. Скадовськ зателефонував чоловік та повідомив про те, що його разом з 13-тирічним сином на надувному човні, обладнаному саморобним парусом, відносить у відкрите море в районі смт Лазурне. Одразу на допомогу вирушили скадовські рятувальники.

Наявність у чоловіка мобільного телефону значно полегшило рятувальникам пошуки. Виявили мандрівників о 23:00 на відстані близько 6 кілометрів від берега. Батько з сином були стомлені та добряче змерзли. Рятувальники пересадили їх до свого човна, закутали в пледи та разом з їхнім надувним човном доправили до берега. Врятованим надзвичайники запропонували викликати медичну допомогу та вони відмовились.  Всі їхні речі були промоклі і рятувальники забрали батька з сином до пожежно-рятувального підрозділу, де вони змогли повечеряти та відпочити.

Зі слів чоловіка, вони з сином приїхали з Харкова відпочивати у палатках на березі в смт Лазурне, потім вирішили перебратися до острова Джарилгач. Але щойно вийшли в море, здійнявся сильний вітер і їх почало швидко відносити від берега. Коли ситуація вже стала неконтрольованою чоловік зателефонував на номер Служби 101.

Дякуючи швидким діям рятувальників, ця історія має щасливий кінець. Але так буває не завжди. З початку цього року на водних об’єктах Херсонщини загинуло 28 осіб. Врятовано 32 людини.