Каховчанину стало сумно і він повідомив про замінування будинку для стареньких

У Каховці поліція за 1️5️ хвилин встановила псевдомінера геріатричного будинку

Автором неправдивого повідомлення про замінування геріатричного будинку в місті Каховка виявився 40-річний місцевий житель, який перебував напідпитку.
У Каховський відділ поліції надійшло повідомлення з ГУ ДСНС України в Херсонській області, що на лінію «101» зателефонував невідомий чоловік і розповів про замінування геріатричного будинку. 
Одразу ж після отримання тривожної інформації до вказаного закладу виїхали слідчо-оперативна група, працівники вибухотехнічної служби, рятувальники та «швидка». Поліцейські обмежили доступ до потенційно небезпечної території довкола.


Працівники вибухотехнічної служби, застосовуючи спеціальні технічні засоби, провели ретельний огляд приміщень будинку та навколишньої території. За результатами, жодних вибухових пристроїв або підозрілих предметів, які могли б становити загрозу для людей, виявлено не було. Повідомлення виявилося неправдивим.
Водночас працівники поліції провели низку спеціальних заходів і за 15 хвилин встановили і знайшли псевдомінера. Чоловік підтвердив, що зробив повідомлення зі свого телефона. Причиною такого вчинку він назвав сварку з дружиною, після чого йому стало сумно. Раніше до кримінальної відповідальності він не притягався. 
У відношенні чоловіка складено адміністративний протокол за ст.183 «Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб» Кодексу України про адміністративні правопорушення.