Кандидатами в нардепи від 184 округу на Херсонщині вже зареєструвалися 11 громадян

Як відомо, 15 листопада 2020 року в другому турі народний депутат Ігор Колихаєв від 184-го округу отримав перемогу на місцевих виборах і був обраний Херсонським міським головою. В зв’язку з чим Центральна виборча комісія оголосила проміжні вибори народних депутатів за цим округом на 31 жовтня 2021 року.

Із 1 до 30 вересня претенденти можуть подавати в Центральну виборчу комісію документи на реєстрацію кандидатами в народні депутати, однак агітувати можна на наступний день після реєстрації. Про це повідомляє Громадянська мережа ОПОРА.

Ще до початку старту реєстрації про наміри балотуватися в народні депутати заявили заступники голови Херсонської облради Геннадій Лагута («Нам тут жити») та Єгор Устинов (ОП-ЗЖ), також колишні нардепи від Херсонщини Сергій Хлань, Іван Винник і Юрій Одарченко; Катерина Одарченко та Ігор Токовенко.

20 вересня з кандидатом визначилася партія «Слуга народу» – від неї на довибори на 184-му окрузі піде діючий голова Херсонської ОДА Сергій Козир. Але станом на 24 вересня він ще не зареєструвався. Зате вже проявляє активність на території 184 округ. Їздив на будівництво спортивного центру в Каховку, й удавав там обурення щодо затримки будівництва. А потім засвітився на фестивалі в Новій Каховці.

Відтак, станом на 24 вересня офіційно зареєстрували свої кандидатури 11 громадян:

— Геннадій Лагута («Нам тут жити»)

— Катерина Одарченко («Національна платформа»)

— Андрій Помазан («Нові обличчя»)

— Ігор Токовенко («Народовладдя»)

— Олег Баркаренко (партія «Всеукраїнське об’єднання “Свобода”»)

— Сергій Матвійчук (партія «Команда СИМЧИШИНА»)

— Ігор Йосипенко ( «Європейська солідарність»)

— Михайло Мельник («Партія місцевого самоврядування»)

— Максим Негров («Європейська партія України»)

— Володимир Бериславський (самовисуванець)

— Тетяна Лазарева (Політична партія «Миколаївці»)

Нагажаємо, центр виборчого округу № 184 – місто Нова Каховка. Кількість виборчих дільниць – 189, де зареєстровані близько 160-ти тисяч виборців.

До округу № 184 входять Бериславський район (Бериславська міська, Великоолександрівська, Калинівська, Високопільська, Нововоронцовська селищні, Милівська, Новорайська, Тягинська, Борозенська, Кочубеївська, Новоолександрівська сільські територіальні громади), частина Каховського району (Новокаховська міська громада, частина Таврійської міської громади (м. Таврійськ, с. Плодове), Великолепетиська, Горностаївська селищні громади, Костянтинівська, Рубанівська сільські громади) та три дільниці Херсонського району (Дар’ївська сільська громада: с. Лиманець, с. Інгулівка, с. Вітрове, с. Чайкине).