Херсонець за хуліганство потрапив під нічний домашній арешт. відео

24 вересня в Херсонському міському суді мали обрати запобіжні заходи трьом херсонцям, які підозрюються в скоєнні кримінального правопорушення по статті — «Хуліганство». Слідчі Корабельного відділення поліції клопотали про обрання одному з фігурантів цілодобового домашнього арешту, а двум іншим – домашнього арешту в нічній час.

На судове засідання двоє фігурантів не з’явилися. Прийшов тільки підозрюваний, якому слідчі просили призначити цілодобовий домашній арешт. Під час розгляду клопотання суддя не в повній мірі задовольнив позицію слідчого та прокурора та призначив запобіжний захід в вигляді нічного домашнього арешту.

Нагадаємо, 11 вересня до Корабельного відділення поліції повідомили про вчинення групою осіб на території мікрорайону «Корабел» заподіяння тілесних ушкоджень та порушенням громадського порядку.

Розбірки привернули увагу громадськості та набули певного суспільного резонансу, оскільки були пов’язані з передвиборчою агітацією. За результатами проведеного досудового розслідування 22 вересня трьом правопорушникам було повідомлено про підозру та вручені клопотання про обрання запобіжного заходу.

Відео зі сторінки поліції області в соцмережі