Херсонка з групи Femen.Ukraine підпалила декорацію Roshen, за що їй дали 2 роки в’язниці

У Вінниці херсонка підпалила декорацію біля магазину “Roshen” і їй дали два роки позбавлення волі. Це пише сайт kherson.ipc.org.ua.

Аліса Виноградова, яка останнім часом мешкає в Київській області, в листопаді 2017 року приїхала до Вінниці. Там, оголивши груди, спалила декоративний трамвайчик, що стояв біля магазину Roshen. У цьому їй допоміг місцевий мешканець, який отримав три роки обмеження волі. Вирок ще не набрав законної сили — готується апеляція.

Обвинувачена Виноградова сказала, що планувала підпалити трамвайчик — такою була задумка її організації Femen. Але встигла лише облити його бензином — на місці з’явився невідомий їй хлопець, який підпалив декорацію замість неї. Тому жінка вважає, що він має відшкодувати за спалену фотозону більше грошей, ніж вона.

Слідство стверджує, що Виноградова продовжувала обливати бензином макет трамваю та підпалювати його.

Аліса відносить себе до руху Femen.Ukraine. Як писали місцеві ЗМІ, на сторінці цього руху тоді з’явилося повідомлення в якому відповідальність за спалення декорації взяла на себе ця організація.

У повідомленні йшлося, що приводом для акції стало тодішнє викриття фінансових документів про угоди і схеми збагачення представників влади й бізнесменів. У файлах про офшори, які мають назву «райські документи», було згадано і колишнього президента Петра Порошенка.

Виноградова та інший учасник акції мають в рівних долях сплатити 71773 гривень майнової шкоди.