Херсонщина залишається «жовтою», до «помаранчевої» зони ми потрапили через чиюсь помилку

Із 9 січня деякі ЗМІ почали поширювати інформацю, що Херсон і Херсонська область перейшли до “помаранчевої” зони епіднебезпеки. Проте ця інформація не відповідає дійсності -запевняють в прес-службі міськради Херсона.

«Через можливу механічну помилку під час внесення даних до загальної бази даних фіксації випадків захворювання на COVID-19, Херсон і область автоматично були віднесені до “помаранчевої” зони епіднебезпеки. Наразі департамент охорони здоров’я ХОДА з’ясовує всі обставини. Переведенням тієї чи іншої області до нової зони епіднебезпеки займається Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Засідання з питань ситуації в Херсоні та області не проводилось. Якщо казати про статистику, то за останню добу в місті зафіковано 10 нових випадків захворювання на ковід, 2 летальних. Із 180 ліжок, які розгорнуті для хворих на коронавірус, зайняті 40, що складає 22,2%. Як бачимо, захворюваність знаходиться на низькому рівні. Ми, в свою чергу, будемо робити все, аби вона на такому рівні й лишалась», – зазначив в.о. заступника мера Роман Головня, начебто рівень захворювання дійсно контролюють чиновники.

На ситуацію навряд зможуть хоч якось вплинути навіть медики — особливо зараз після свят, коли мешканці області тісно спілкувалися та їздили за кордон.