Херсонська фірма крала електрику — тепер шукає 4 мільйони гривень

«Херсонобленерго» ледве не щодня стикається з крадіжками або пошкодженнями майна на території обслуговування. В період із 30 серпня по 5 вересня фахівцями проведено рейдові перевірки, про що складено 20 відповідних актів.

Зокрема при плановому огляді енергооб’єктів споживачів виявлено самовільне підключення до електромереж. Наприклад, у Херсоні співробітники фірми вирішили піти проти правил и забажали менше сплачувати за спожиту електроенергію. Тепер відповідальним особам підприємства доведеться відшкодовувати майже 3 мільйона гривень! Споживання електричної енергії з дотриманням ПРРЕЕ обійшлося б їм значно дешевше.

Служби захисту економіки АТ «Херсонобленерго» звертається до мешканців області з проханням сповістити про крадіїв електрики.

«Якщо ви стали свідком крадіжки електроенергії, помітили обірвані проводи на лініях електропередач, відкриту трансформаторну підстанцію, побачили роботи з демонтажу ліній або обладнання підстанцій людьми, що не є представниками «Херсонобленерго» (працівники Товариства завжди працюють у спецодязі), – негайно повідомте про це диспетчеру кол-центру: 0552-48-06-20, 0-800-500-629, або правоохоронним органам на телефон «102»», — говориться в повідомленні.

Фото ілюстративне