Херсонські аграрії розробили зручний картонний контейнер для перевезення кавунів

Група виробників “Херсонський кавун” спільно зі спеціалістом з розвитку плодоовочевого ланцюга UHBDP Валерієм Федоренко, ГО “Земля Таврії” та Vital Trading розробили незвичний контейнер, який призначено спеціально для перевезення баштанних.

На відміну від звичайного октабіну, який наразі використовують через відсутність більш якісної альтернативи, новий контейнер – це конструкція саме під баштанні, за допомогою якої можна перевозити продукцію у фурі-рефрижераторі на далекі відстані. А це сприятиме можливості розвитку експорту.

“Октабіни – це ящики для перевезення пет-заготовок, вони не призначені для перевезення баштанних – розповідає Валерій Федоренко. – Ще 12 років тому я знайшов їх випадково на Рубіжанському трубному заводі і пристосував для перевезення кавунів, адже іншої підходящої тари для перевезення баштанних тоді ще не було”.

Контейнер має міцний подвійний корпус, захисні картонні куточки та вентиляційні отвори на дні та зверху контейнера, що забезпечують постійну продувку баштанних зверху та знизу.

SEEDS.org.ua