Херсонські чиновники запевняють, що до снігопадів готові — фронт робіт поділений і «білих плям» немає

Херсонці, ловимо на слові наших чиновників, які прозвітували щодо періоду снігопадів: в них все на мазі, фронт робіт поділений і «білих плям» немає.

Зазвичай херсонські чиновники так і звітують: що в них до зими є і пісок, і техніка, але потім — зима прийшла несподівано.

От і цього року, 30 листопада в міськраді зібралися на розширену нараду з питань благоустрою, де керівники управлінь один поперед одного звітували, як гарно підготувалися до зими. Зокрема начальник управління транспортної, дорожньої інфраструктури Марина Віркун розповіла, що КП “Міське дорожнє управління” вже заготовило 1380 тонн необхідної суміші.

«До кінця тижня буде підготовлено 9 одиниць спеціалізованої техніки (наразі готово 6), окрім того, у місті працюють 4 навантажувачі. У разі значних снігопадів буде залучено ще 3 грейдери. Уже розроблені маршрути з очищення снігу та ведеться чергування, у зв’язку з пониженням температури у нічний час», — сказала чиновниця.

А Олена Мазур, начальник інспекції по контролю за благоустроєм підкреслила, що «зараз вся територія міста знаходиться під чиєюсь опікою, всі зони поділені, “білих плям” нема, тому за умови, коли кожен виконає свою роботу якісно – мешканці громади не відчують дискомфорту».