Херсонським фермерам пропонують підтримку до 500 тисяч гривень

Департамент сільського господарства та зрошення Херсонської облдержадміністрації повідомляє про конкурс щодо фінансової підтримки фермерів.

«Регіональною комісією Херсонського відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств оголошено про проведення конкурсу на отримання фінансової підтримки на поворотній основі за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам». До участі в конкурсі допускаються всі фермерські господарства, крім тих, які мають заборгованість перед Укрдержфондом та його регіональними відділеннями, яких визнано банкрутами, щодо яких порушено справу про банкрутство та які перебувають у стадії ліквідації, а також у яких виявлено факти незаконного одержання та/або нецільового використання бюджетних коштів», — говориться в повідомленні департаменту.

Переможці конкурсу отримують фінансову підтримку на поворотній основі в розмірі, що не перевищує 500 тис. грн., на строк до 5 років. Заявки та документи для участі в конкурсі приймає регіональна комісія Херсонського відділення Укрдержфонду із 3 серпня по 3 вересня 2021 року за адресою: м. Херсон, проспект Ушакова, 47, каб. 106, 107. Телефони для довідок: (0552)26-17-94, (050)287-82-41, (066)208-83-94.

Із переліком документів, які подаються для участі у конкурсі, можна ознайомитися на офіційному сайті Укрдержфонду www.udf.gov.ua або отримати особисто в Херсонському відділенні Укрдержфонду.