Херсонці на першому етапі відстояли «Дубки» — висновок прокуратури

Херсонська окружна прокуратура звернулася до суду з позовом про визнання недійсним рішення Херсонської міської ради, яким товариству з обмеженою відповідальністю у порушення вимог законодавства передано в оренду земельну ділянку площею майже 2,5 га вартістю понад 10 млн грн. 

Йдеться про землю, розташовану в місті Херсоні за адресою: Миколаївське шосе, 4 км, яку товариство отримало для розміщення торговельно-сервісного комплексу строком на 10 років. 

Підставою звернення прокуратури до суду стало те, що землю міська влада передала незаконно, поновивши договір оренди, строк дії якого сплив ще в далекому 2012 році, а земля після того була повернута до комунальної власності міста. Такі дії призвели до того, що земля відійшла в користування юридичній особі поза обов’язковою процедурою проведення відповідних торгів.   Уpaxoвуючи виявлeнi пopушeння, a тaкoж тe, щo гpoмaдa міста фaктичнo пoзбaвлeнa пpaвa викopиcтoвувaти зeмлю нaйбiльш eфeктивнo i oтpимувaти нaйвищу плaту зa кopиcтувaння нeю, пpoкуpaтуpa знову звepнулacя дo cуду з пoзoвoм.

Як раніше повідомляв Херсон наизнанку, парк «Дубки» нова команда мера Колихаєва чомусь «загубила» і його не внесли вперелік парків. А відомий херсонський адвокат Дмитро Ільченко подав до суду.

Також активісти звернулися в прокуратуру через землю, яку віддали у користування підприємцю.

Як відомо, зараз біля парку розростається овочевий ринок.