Херсонці продовжують скаржитися на «Гарантію» — кажуть, відловлює вже стерилізованих собак і домашніх

Укорте херсонці скаржаться на співробітників комунального господарства «Гарантія» — кажуть, що в час вилову собак робітники забирають в клітки навіть домашніх песиків, яких буває відпускають господарі на самовигул. Десь із тиждень тому містяни розповідали, що на стерилізацію виловлюють вже стерилізованих псів і навіть кліпсованих. А тепер заговорили ще й про отруєння…

Херсонка Римма Бараненко в соцмережі повідомила: «КП «Гарантія» дали завдання прибрати собак у Міському парку (Шевченка — ред.) . Щенят вони забрали, а на наступний день всі інші собаки були ОТРУЄННІ! Гарна робота?»

Це обурення привернуло увагу інших містян.

Елена Зозуля: Забрали двух собак дедульки, которых спустил с поводка, на его просьбы выпустить из клетки отказали! В 72 года старик обивал пороги, просил, писал заявления, катался в другой конец города несколько раз! Уроды конченные! Самих бы в клетку!

Римма Бараненко: Elena Zozulia Вони дурні: грібуть всіх підряд. Аби показати, що «працюють».

Департаменту житлового господарства Херсона, який контролює роботу КП, вже час звернути увагу на скарги людей. Адже коли розповідає хтось один і раз — можна не повірити в проблему, а херсонці почали масово скаржитися. А якщо мало місце ще й отруєння тварин, то це вже взагалі!