«Херсонводоканал» за 2021 рік відсудив у боржників понад 2 мільйона гривень

За 2021 рік «Херсонводоканал» до суду подав заяв про стягнення заборгованості з абонентів на загальну суму 4,08 млн грн.

Херсонським міським судом вже задоволені вимоги водоканалу на суму 2,08 млн грн., із яких стягнуто з боржників більше 300 тис.

Як повідомляють на підприємстві, коли споживачі дізнаються про примусове виконання рішенння суду та автоматичне накладання арештів на їхні рахунки та належне їм майно, вони швиденько біжать до водоканалу, щоб вирішити питання добровільної оплати заборгованості для розблокування своїх рахунків, банківських карток та зняття арештів.

«Слід зазначити, що на етапі примусового виконання боржникам додатково, окрім суми заборгованості, нараховуються судовий та виконавчий збори, а також, найнеприємніше – боржники обмежені у вільному користуванні власним майном, як нерухомим, так і коштами, розміщеними на банківських рахунках. Тому всім споживачам, які мають заборгованість за послуги водоспоживання, рекомендуємо звертатися до водоканалу та вирішувати питання щодо погашення заборгованості в досудовому порядку задля уникнення додаткових витрат», — зазначають на підприємстві.