Колишній голова Антонівки отримав від прокуратури нову підозру щодо привласнення бюджетних мільйонів

Колишньому посадовцю й нинішньому депутату міськради Херсона, який підозрюється в розкраданні бюджетних коштів при ремонті доріг, повідомлено про нову підозру. Про це повідомила прокуратура Херсонської області.

За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури повідомлено про нову підозру колишньому голові однієї із селищних рад за фактами заволодіння та розтрати чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, за попередньою змовою групою осіб, а також внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей.

Як раніше повідомлялось, підозрюваний, перебуваючи на посаді селищного голови однієї із селищних рад м. Херсона, за попередньою змовою з інженером технічного нагляду та приватним підприємцем незаконно заволодів коштами місцевого бюджету, виділеними на капітальний ремонт проїзної частини дороги на території селища. Посадовець підписав акти виконаних робіт, завідомо знаючи, що вони містять неправдиві відомості та ремонтні роботи виконані не в повному обсязі.

За отриманими результатами судових будівельно-технічних експертиз досудовим розслідуванням установлено, що неякісний ремонт було проведено на трьох дорогах населеного пункту, що призвело до перерахунку на розрахунковий рахунок підрядника надлишково зарахованих бюджетних коштів в сумі понад 2 млн грн., які спільники привласнили. Досудове розслідування здійснюється працівниками слідчого управління ГУНП в Херсонській області.

Нагадаємо, що у підозрюваному впізнали колишнього голову селища Антонівка Ігоря Семенчева. Після арешту він вийшов під заставу. І от новий момент в корупційній історії.