Коноплі в теплицях на 5 мільйонів гривень та зброя — так займався «фермерством» мешканець Каховського району

У двох теплицях поліцейські виявили понад 200 кущів елітних сортів конопель заввишки до двох метрів. Також правоохоронці вилучили висушені рослини вагою понад 10 кг. За цінами «чорного ринку» вартість вилученого становить приблизно 5 мільйонів гривень   

Працівники відділення поліції №1 (м.Каховка) в одному з сіл Каховського району виявили дві теплиці, повністю засаджені елітними сортами конопель. До рослин було підведене крапельне зрошення, коноплі удобрювалися мінеральними добривами. А щоб приховати теплиці, наркоділок розмістив їх посеред саду. 

Також під час обшуку на горищі будинку правоохоронці виявили висушені кущі конопель загальною вагою приблизно 10 кг. У чоловіка вилучено травматичний пістолет «Форт», нині встановлюється його походження. 

Як повідомив керівник відділення поліції №1 (м.Каховка) Віктор Попов, власником наркоплантації виявився 31-річний раніше не судимий місцевий житель. Він розповів, що коноплі нібито вирощував для власних потреб, а насіння замовив через Інтернет. Так само нібито він придбав і пістолет з метою  самозахисту. Ця інформація перевіряється.