КП «Парки Херсона», куди зараз набирають ще 75 робітників, має великі борги по зарплаті

За комунальними підприємствами Херсона, які може не зовсім і потрібні місту, тому що їх функції не є унікальними и перетинаються з завданнями інших КП, знову тягнеться заборгованність із виплати зарплати.

Мова йде зокрема про КП «Геополіс», борг якого по зарплаті аж 423 тис. гривень, та КП «Парки Херсона» – 46, 9 тис. грн., якому на недавній сесії міськради погоджували виділити з бюжету Херсона 280 тисяч гривень на зікупівлю різної техніки для прибирання на вулиці. От і виходить, що купи техніку, виплати зарплату — і все це з казни міста. До того ж, в це КП хочуть додатково працевлаштувати 75 осіб. І зараз вже триває набір кадрів. Уявляєте, наскільки виростуть витрати комунального підприємства? І як почнуть трясти бюджет міста?

Також за інформацією міськради, борги по виплаті зарплати мають КП «Херсонський комунальний транспортний сервіс» – 998,6 тис. грн; КНП «Херсонська міська дитяча стоматологічна поліклініка» – 12, 6 тис. грн.

А загалом станом на 1 квітня, за інформацією управління соцполітики міськради, заборгованість із виплати заробітної плати мали 15 підприємств, розташованих на адміністративній території Херсона, із загальною сумою 9, 808 млн грн.

ПАТ «Херсонська теплоелектроцентраль» заборгувала своїм робітникам 1, 267 млн грн. Про борги на КП «Херсонтеплоенерго» чомусь не повідомляється.