Лікарні, садки та школи Херсона без опалення, а заступник мера аналізує, чи готові приймати тепло будинки

Учора, 20 жовтня, заступник мера Херсона Володимир Пепель вкотре зібрав чиновників, щоб порахувати, скільки будинків міста та закладів соцсфери готових до опалювального сезону.

Це вже виглядає просто смішно — в лікарнях, садках, школах Херсона немає газу, щоб розпочати опалювальний сезон, а профільний заступник мера Колихаєва тільки балачки балакає та рахує.

Кому це цікаво, що чиновники, які довели місто до газової кризи, не подбали завчасно про соціальну сферу, порахували, що акти готовності приймати тепло є не у всіх будинків? Мовляв станом на 20 жовтня по Суворовському району готовність житлових будинків складає 82%, по Дніпровському району – 80,6%, по Корабельному району – 79%.

А скільки процентів готовності опалювати лікарні, де лежать під апаратами ковідні хворі, у вас пан Пепель? А не скільки! Пан Пепель проспав період, коли треба було негайно бігти до «Нафтогазу». Він це зробив тільки минулого тижня, а тепер чекає, поки пройдуть 10 днів і можливо місто почне купувати газ для соцсфери, а тепло з’явиться у батараях десь у листопаді.