Майже гектар на березі річки під Херсоном віддали в приватні руки

Пляж біля стадіону в приміському селищі Антонівка (Херсон) віднедавна став приватним. На сесії селищної ради 0,9 га біля Дніпра виділили матері Ігоря Семенчева, тутешнього голови, передає сайт hersonweek.net.

Як прокоментував журналістам депутат Херсонської міської ради Олег Романюк, депутати на сесії Антонівської селищної ради навіть не розуміли, що і кому виділяють, у проекті рішення не було інформації. Натомість інформація про власника з’явилася у Державному земельному кадастрі.

Нагадаємо, таке протизаконне виділення ділянок біля Дніпра у зоні рекреації відбувається в Антонівці постійно – нещодавно велика ділянка Молодіжного пляжу також стала приватною з подачі Семенчева, який іде кандидатом команди Володимира Сальдо. Деталі та документи — на відео.

Як раніше повідомляв «Херсон наизнанку», голова Антонівки Ігор Семенчев перекрив величезними воротами вхід на вулиці, де його будинок. І таким чином він відрізав вільний доступ до берега річки Дніпро, який майже навпроти дитячого майданчика.