Мер Херсона планує реконструкцію проспекту Ушакова, причому існуючий проект уже забракували

Після зауважень херсонців щодо благоустрою в центрі Хесрона в міськраді нарешті звернули увагу на головний проспект міста — Ушакова. Але за дорученням мера Ігоря Колихаєва беруться не за першочергове — благоустрій, а модернізацію — знову збираються викинути бюджетні кошти на розробку проекту реконструкції проспекту, а потім і самі роботи. І це замість того, щоб примусити власників привести стіни своїх будівель до ладу, комунальним підприємствам дати завдання відремонтувати лавочки, урни, прибрати опале листя, накрити люки кришками тощо.

Розробку проекту реконструкції проспекту Ушакова обговорювали заступники та керівники профільних управлінь 23 вересня.  

Проект реконструкції проспекту Ушакова був розроблений 2012 році. Як зауважили присутні, за цей час змінилися державні будівельні норми й проект дев’ятирічної давності не відповідає сучасним потребам. Наприклад, за старими нормами, ширина однієї смуги руху  – 3,65 м, за новими нормами – 3 м. Для руху громадського транспорту має бути окрема смуга, шириною 3,5 м.

До бабки не ходити — чиновники вирішать розробляти новий проект . Адже це можливість дати заробити кілька сот тисяч гривень фірмі, яка близька до кола Колихаєва.