Мер Херсона попередив окремих заступників, якщо в місті не буде порядку — значить будуть звільнення

Щось не спокійно в херсонській мерії. Ігор Колихаєв під час наради знову розбирався зі своїми профільними заступниками та керівниками управлінь і департаментів.

То й не дивно, кожен наче сам по собі біжить. Зокрема Херсон наизнанку тільки-но повідомляв про конфлікт між «Херсонобленерго» та заступником мера Володимиром Пепелем. Нагадаємо, стаття із заголовком «Відповідь Володимиру Пепелю щодо неправдивих висловлювань в адресу енергетиків» була опублікована на офіційному сайті «Херсонобленерго»Посадова особа Херсонської міської ради, яка достовірно володіє інформацією стосовно причин аварії у двох багатоквартирних будинках у мкр Таврійський, поширила через ЗМІ викривлені дані та плітки в адресу енергетиків, — говориться в статті обленерго. 

Судячи з усього, в мера вже з’явилися недовіра до таких заступників, які псують репутацію команди Колихаєва.

Щось неладне, мабуть, відчуває Ігор Вікторович і в справах КП «Екополіс» (яке створене для роботи на міському полігоні з подачі депутатки Альони Ротової, яка раніше володіла приватним підприємством «Ітака», яке роками заробляло гроші на смітті громади. А керує ним також партнер по бізнесу Ротової — Собчук). Отож, мер розходився під час наради та наказав, щоб кожен розрахунок за здачу сміття на полігон повинен бути заактований. Персональну відповідальність за це несе безпосередньо директор КП «Екополіс». А той вже встиг найняти підрядника для роботи на полігоні, замість того, щоб КП самостійно обслуговувало сміттєзвалище.

Також Колихаєв наказав, щоб кожен підрядник отримував дозвіл на стрижку дерев у Херсоні. Причому калькуляція на роботу з деревом має бути об’єктивною та економічно обґрунтованою. Кущі мають бути підстриженими в одному ансамблі.

Цікаво, коли мер нарешті стане рішучишим і перейде від погроз до дій? «Не збираюся тут слізно умовляти вас і закликати до совісті, кажу востаннє: якщо в місті не буде порядку, за який ми вам платимо гроші, значить, ви будете виключені з цього процесу. Невже ви і в своєму будинку утримуєте власність у такому стані! Якщо це так, то нам явно не по дорозі», – вкотре пригрозив Ігор Колихаєв підлеглим.