Мер Херсона «серйозно розглядає» встановлення в місті підземних сміттєвих контейнерів

У мера Херсона Ігоря Колихаєва — чергова ідея фікс. Він хоче зробити по місту підземні сміттєві баки.

Звісно, підземний збір сміття — це не космос для багатьох цивілізованих країн, окремих міст. Зокрема в Херсоні такі є на прибудинковій території сучасної багатоповерхівки на Таврійському. Але для Херсона в цілому — це космос! У бюджеті не знаходять грошей, щоб ліквідувати стихійні сміттєзвалища та провести рекультивацію землі, а тут контейнери — під землею…

Тим паче, почесати якзиками — це не заборонено. Отож мер, його профільний заступник Пепель та кілька чиновників багатіли думками про «космічний» Херсон.

«Міський голова Ігор Колихаєв серйозно розглядає цю нову для міста можливість і пропонує у разі згоди сторін почати нововведення з центру Херсона, аби звільнити його від контейнерів, а потім впровадити далі в кожному районі міста. Про терміни реалізації проєкту наразі не йдеться, доки не узгоджено всіх нюансів і не буде ухвалено остаточне рішення», — повідомляє прес-служба мерії.

Судячи з усього, херсонський мер-естет поспішить за бюджені кошти прибрати контейнери з вулиць біля мерії, бо вони не пасують його внутрішньому дворику, новій плитці та кущикам. На тому все й закінчиться «для херсонців».