Мер Херсона уникає шуму навколо демонтажа «Колеса огляду» — заборонив надавати громадськості приміщення для збору

Олександр Мошнягул, голова громадської ради при мері Херсона повідомив, що вперше за всі часи громадськості відмовили надати приміщення для проведення засідання в мерії. Він припускає, що чиновники не хотять шуму навколо питання демонтажу «Колеса огляду».

Нагадаємо, мер Колихаєв та його команда зібралися демонтувати «Колесо огляду» в парку «Херсонська фортеця», бо задумали там створити «Урбан-парк» (за гроші держави по програмі «Велике будівництво»). А для цього треба розчистити територію саме в цьому парку. Тому чиновники швиденько зібрали комісію по ТЕБ, яка вирішила, що споруда небезпечна. Хоча власники атракціону, які мають договір на аренду місця та не збираються йти звідти, запевняють, що колесо перевіряли в 2021 році та є висновок експертів, який доводить, що споруда в порядку. Але в мерії слухати бізнесменів не хочуть — бо є свій план і забаганка мера-естета.

На захист «Колеса огляду» виступили й активні містяни. У соцмережі піднявся скандал.

«Сьогодні відбалась непересічна для міської громадської ради подія. Нам вперше за час існування ГР (з 2014 року) відмовили в приміщенні для проведення засідання, яке вже було погоджено. Причому без пояснення причин. На порядок денний винесено одне питання: «Демонтаж Оглядового Колеса в парку «Херсонська Фортеця». Я особисто не в курсі, в чому проблема з цим колесом, питання ініціювала група колег на чолі з Борис Романченко, Виталия Онищенко та Вікторія Карпова, які створили робочу групу і саме зараз намагаються з’ясувати, кому заважає Колесо. Проблема в іншому, хтось просто не хоче, аби завтра пройшло засідання ГР по даному питанню», — написав в соцмережі Олександр Мошнягул.

Також додав, що засідання відбудеться. Всіх запрошують 21 січня на 15.00 в прес-клуб IPC — Херсон за адресою: вул Пилипа Орлика (9 Січня) 30, колишній Кризовий Медіа Центр.