Мер Херсона відмінив губернаторську ялинку — тепер буде лише одна та ще й у іншому місці

Мер Херсона Ігор Колихаєв вирішив влаштувати революцію — він змінює традицію встановлення новорічної ялинки

По-перше, міськрада повідомляє, що відтепер у Херсоні буде одна новорічна ялинка. Зазвичай було дві — біля будівля ОДА та облмуздрамтеатру.

По-друге, чиновники переносять місце святкування, за численними побажаннями містян, з площі Свободи, де знаходиться меморіал Героям Небесної сотні, до ККЗ «Ювілейний».

Як задумав мер, уперше в Херсоні на новорічні свята працюватиме справжній Луна-парк. Крім того, старий фонтан біля «Ювілейного» набуде нового вигляду, але це – сюрприз, пише сайт мерії. Периметром всієї площі працюватимуть «будиночки», де можна буде смачно попоїсти та зігрітися «корисними» гарячими напоями. Ялинка буде заввишки 18 метрів, і обов’язково – різноманітна культурна програма.

«Це гарне рішення для всіх шанувальників масових гулянь. Вперше люди не будуть обмежені як територією, так і моральною складовою: веселитися біля меморіалу – не вдала ідея. Крім того, ми об’єднаємо фінансові та організаційні витрати на святкування, внаслідок чого вийде красиве масштабне свято», – прокоментував сайту міськради губернатор області Геннадій Лагута, який потрапив у крісло завдяки Колихаєву. Поплічники міста та області впевнені , що традиція святкувати Новий рік на «ювілейній» площі неодмінно приживеться.

Цю новину вже обговорили в соцмережі. Херсонці не вважають це вдалою ідеєю, адже на Перекопську важко добиратися міським транспортом. Не потраплять на ялинку й мешканці області, яка приїздитимуть в місто на кілька годин.

На малюнку міськради ялинка, яку планують встановити в Херсоні