Мешканці Антонівки вимагають у влади Херсона перевірити роботу колишнього голови — є підозра розтрати бюджетних коштів

Сьогодні, 11 серпня, мешканці Антонівки прийшли до сесійної зали міськради Херсона, де проходило позачергове засідання сесії, вимагати повної перевірки діяльності колишнього очільника селищної ради Ігоря Семенчева-молодшого, який наразі є депутатом Херсонської міської ради від “Блоку Володимира Сальдо”, передає сайт nt.ks.ua

За словами голови громадської організації “Антонівська хвиля” Ганни Зарудньої, відповідне звернення було надіслано міського голові Херсона Ігорю Колихаєву та голові депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства Юрія Рожкова (фракція “Нам тут жити”).

“У зв’язку з резонансною кримінальною справою про розкрадання бюджетних коштів за участю Антонівського селищного голови Ігоря Семенчева, просимо вас розглянути питання на засіданні постійної депутатської комісії ЖКГ щодо можливості негайної перевірки розтрат та розкрадання бюджетних коштів службовими особами Антонівської селищної ради на капітальні та поточні ремонти доріг, освітлення, придбання та встановлення малих архітектурних форм з 2017 по 2020 роки. Зі звітів про закупівлі ми вбачаємо розкрадання бюджетних коштів, зловживання службовими обов’язками та корупційну складову з боку виконавців цих робіт, технагляду та замовника робіт”, – заявила Ганна Зарудня.

Громадські діячі просять залучити їх до проведення зазначених перевірок. Зарудня також надала вибірку звітів про закупівлю, де, на думку активістів, є корупційна складова. А бюджетні кошти, більша їх частина була просто вкрадена. Докази активісти передадуть депутатам. Також Зарудня заявила про “викрадення” прибережних смуг, які були чиновниками Антонівки передані до приватних осіб. За її словами, за цими фактами відкриті кримінальні провадження, але розслідування проходять дуже повільно.

За Ігоря Семенчева-молодшого заступилася спочатку колега по фракції Ольга Співакіна. Вона попросила не вживати прізвище колишнього очільника Антонівки.

“Персональні дані захищені законом. Будь-ласка, ідіть до суду, відстоюйте свої правда та там доводьте все, що зазначено в петиції”, – заявила Співакіна.

“Захисницю” Семенчева підтримав член фракції “Слуга народу” Юрій Попутько. Він зазначив, що винуватість особи має встановити суд.

Міський голова Ігор Колихаєв попросив Ганну Зарудню передати всі документи до секретаріату міськради. Очільник Херсонської громади надав доручення своєму заступнику Сергію Циганку знайти незалежний аудит, який проведе перевірку діяльності Ігоря Семенчева на посаді голови Антонівської селищної ради та інших службових осіб.

Нагадаємо, Семенчева підозрюють у вчиненні кримінальних правопорушень за фактами заволодіння та розтрати чужого майна шляхом зловживання службовим становищем та внесенні неправдивих відомостей до офіційних документів. І це не перша корупційна справа.

Фото nt.ks.ua