Мешканці Острову в Херсоні чергують на вулиці, щоб не допустити будівництво МАФу

«Херсон наизнанку» повідомляв, що минулої неделі мешканці Острову в Херсоні виявили на зеленій зоні фундамент під майбутній МАФ.

«А в понеділок за допомогою небайдужих мешканців встановили намет, де вже збирали підписи. За годину — майже 100 підписів херсонців, які не згодні із появою чергового генделика на зеленій зоні у мікрорайоні «Корабел» біля майданчику «Медуза», — написала в соцмережі Наталя Чорненька, начальник департаменту соцполітики Херсонської ОДА (раніше очолювала Корабельну райраду). — Ближче до вечора висадили саджанці липи на зеленій зоні. У вівторок продовжимо охороняти територію від забудовника. Сподіваємось, що за ніч тут не з’явиться фундамент.

Насправді, це дуже складне протистояння. Зараз декілька активістів один на один з забудовником, який не надає документів на МАФ, а тільки стверджує, що в нього вони є. При цьому забудовник не називає свого прізвища, але приїздить у супроводі міцних хлопців. Викликали поліцію, але розуміємо: цей гендель хочуть побудувати дуже швидко, бо після 27 листопада, коли запрацює новий мер Ігор Колихаєв та новий депутатській корпус міської ради, усі незаконні дозволи, паспорти прив’язки, підписані ще діючою владою, будуть скасовані. Є інформація, що таких дозволів у останні дні було видано біля 60-ти! І жоден не має погодження сесії, є тільки підписи чиновників».

Наталя закликає мешканців мікрорайону приєднатися до активних громадян, щоб зберегти порядок на вулицях Острова, уникнути хаотичної забудови зелених зон.