Міська влада Херсона ризикує залишити херсонців без теплопостачання

МКП «Херсонтеплоенерго» станом на 1 вересня 2020 року не виконало свої зобов’язання перед «Херсонською обласною енергопостачальною компанією» в частині розрахунків за спожиту електричну енергію. Заборгованість підприємства складає 8 мільйонів 614 тисяч гривень. Про це пише сайт ХОЕК.

«Адміністрація підприємства-боржника вже неодноразово отримувала повідомлення від енергопостачальника про наявну заборгованість та попередження про припинення електропостачання у разі не проведення в повному обсязі оплати за спожиту електричну енергію. З огляду на глобальність проблеми напередодні опалювального періоду та з метою уникнення суспільного резонансу та соціальної напруги, керівництво ТОВ «ХОЕК» наполегливо рекомендує якнайшвидше погасити заборгованість та в подальшому завчасно передбачати кошти на покривання витрат на енергоносії», — говориться в повыдомленні.

Як повідомляв «Херсон наизнанку», директор «Херсонтеплоенерго» Сергій Харченко розповідав про борги, які виникли через недосконалі закони та погану сплату за опалення, та попереджав, що ситуація критична, дуже потрібна допомога міської влади. Але на сесіях міськради окремі депутати відмовлялися голосувати за допомогу теплопідприємству.

Можливо міську владу заохотять хоча б жовтневі вибори, до яких готуються більшість зі старої команди, в тому числі й мер Миколаєнко? Не залишать же херсонців-виборців від опалення взимку?