Мисливці Херсонщини зможуть полювати, але категорично без алкогольної підзарядки

Із 15 серпня на території Херсонської області відкривається сезон полювання на пернату дичину.

Поліція закликає мисливців до виваженої поведінки та попереджає про відповідальність, яку тягне за собою порушення правил полювання.

У поліції разом із представниками місцевих осередків «Українського товариства мисливців та рибалок» вже намічені для реалізації заходи, направлені на попередження та недопущення порушень правил полювання. Зокрема, розроблений графік спільних рейдів щодо перевірки наявності у мисливців необхідних дозволів, дотримання правил перевезення зброї та встановлених правил полювання, серед яких часові рамки та місце проведення, відстріл дозволених для сьогодення представників тваринного світу та недопущення відстрілу дичини понад встановлену норму, щоб не допустити шкоди природній рівновазі. Отже мисливцям слід завчасно уточнити у розпорядчика полювання, уповноваженого на охорону мисливських угідь, про дати початку мисливського сезону на кожну категорію пернатих.

Також поліція наполягає на неухильному дотриманні п.4.29 Положення «Про порядок поводження із зброєю, видачі ліцензій на добування мисливських тварин та проведення полювань», яким КАТЕГОРИЧНО забороняється перед полюванням і під час його проведення вживати спиртні напої.