На Херсонщині мляво вакцинуються проти ковіду вчителі, тому губернатор вирішив «натиснути» через батьків

Судячи з усього на Херсонщині примушують вакцинуватися вчителів, хочуть вони того чи ні. Такі висновки можна зробити із заяв губерантора Херсонщини Сергія Козира, який повідомив про низький рівень вакцинації вчителів та призвав батьків самостійно перевіряти на відкритому ресурсі, наскількі «відповідальні вчителі вашої школи». Такий собі завуалюваний тиск…

«До старту навчального року залишилося менше місяця. На жаль, фахівці прогнозують повернення розподілу областей на карантинні зони. У такому випадку для роботи офлайн навчальні заклади повинні мати мінімум 80% повністю вакцинованого персоналу. 50% вчителів Херсонщини наразі щеплено від COVID-19. Тобто із 38 тисяч вакциновано трохи більше 19 тисяч осіб. Менше 20 закладів освіти провели роботу на високому рівні й забезпечили вакцинацію 80% і більше працівників. А отже учні й вихованці цих закладів зможуть відвідувати заняття навіть під час посиленого карантину», — написав голова області в соцмережі.

А також додав, що школярі усіх інших закладів будуть вимушені знову навчатися вдома, та запропонував батькам самостійно перевірити, як «вчителі відповідально ставляться до організації навчального процесу». Кожного дня керівники шкіл звітують про вакцинованих вчителів за цим посиланням http://surl.li/abpfq. Карта вакцинації освітян в області http://surl.li/abpfu.

Фото ілюстративне