На Херсонщині на Азовському морі браконьєри наловили креветок на 300 тисяч гривень

На Херсонщині на Азовському морі працівники сектору поліцейської діяльності області на воді виявили 2 факти браконьєрства.

У першому випадку на узбережжі Азовського моря водні поліцейські затримали двох громадян, які незаконно ловили креветки. Чоловіки виймали з води креветочні ятері та вантажили їх у причеп автомобіля. Під час перевірки поліцейські встановили, що громадяни є промисловими рибалками, але ніяких дозвільних документів на вилов водних ресурсів не мали. 

У правопорушників вилучили 19 креветочних ятерів, в яких знаходилися понад 200 тисяч креветок. Також вилучені  14 камбал, 9 піленгасів, понад 300 бичків, 21 одиниця морської голки, яка занесена до Червоної книги України. Крім того, в правопорушників забрали автомобіль із причепом, човен та підводні гумові костюми. Сума завданих збитків становить майже 300 тисяч гривень. 

За словами начальника сектору поліцейської діяльності на воді Херсонського районного управління поліції Максима Жаркова, під час подальшого патрулювання акваторії Азовського моря поліцейські виявили ще 34 креветочні ятері, в яких знаходились майже 400 тисяч штук креветок, 40 камбал, 650 бичків та 45 морських голок. Вказані водні біоресурси були випущені неушкодженими в природнє середовище, чим попереджено завдання шкоди державі на суму понад півмільйона гривень.