На Херсонщині від інтернет-шахраїв за день постраждали і продавець, і покупець

Мешканці Херсонської області продовжують потрапляти на гачки аферистів, купуючи або ж продаючи товари через мережу Інтернет. Тільки за один день в поліцію Херсонщини звернулись двоє потерпілих, яких шахраї ошукали на майже 60 тисяч гривень.

Так, в Херсонське районне управління поліції звернувся 32-річний місцевий житель. Чоловік розповів, що на одному із сайтів виставив оголошення про продаж дивану. Через деякий час йому зателефонував потенційний покупець і повідомив, що оформив покупку з доставкою та, щоб отримати кошти, продавцеві тепер потрібно пройти за індивідуальним посиланням і вказати дані банківської картки.

Заявник перейшов за посиланням, ввів номер своєї банківської картки, CVV-код. А через деякий час з його гривневого рахунку були зняті близько 6 тисяч гривень, а з валютної картки — понад тисячу доларів США.

Цього ж дня мешканка Генічеського району замовила через мережу Інтернет мотоблок. Довірившись, вона перерахувала 100-відсоткову передоплату в сумі майже 16 тисяч гривень на картку продавця, після чого зв’язок з ним обірвався. А замовлену покупку потерпіла так і не отримала.