На торги виставили санаторій «Гопри» — його віддають в оренду

Усіх бажаючих запрошують взяти участь в аукціоні з оренди будівель і споруд санаторію «Гопри» — однієї з найстарішої оздоровниці Херсонщини. Про це повідомляє Фонд державного майна України в Херсонській області.

Санаторій розташований на березі лікувального озера Соляне, яке має унікальні лікувальні природні фактори: сульфідно-мулові грязі та хлоридно-натрову ропу. Потенційний орендар отримає в оренду будівлі і споруди санаторію, які складаються з грязелікувальні, поліклініки, столової, спальних корпусів, будинку культури, адмінбудівлі, червоного куточка, корпусу лікувальної фізкультури, котельні, складів, гаражів тощо.

Актив передається в оренду для надання послуг санаторно-курортного лікування. Стартова ціна — 200 023,01 грн. Прийом пропозицій — до 29 вересня 2021 року. Санаторій віддають в оренду на 5 років.

Сьогодні санаторій є дочірнім підприємством «Укрпрофоздоровниці”.
 
 За інформацією на сайті Новини Голої Пристані, журналісти Суспільного звернулися до обласного управління Фонду Держмайна. За рішенням суду майно санаторію «Гопри” визнано за державою. На даний час цим майном незаконно користується дочірнє підприємство «Укрпрофоздоровниця”. Розпочате судове провадження про виселення цієї організації, – говорить Лариса Бігун, начальниця відділу оренди та розпорядження державним майном.
 «За розпорядженням Кабміну дане майно повинно бути передане в оренду. Оренда відбувається прозоро, в оренді можуть взяти участь як фізичні, так і юридичні особи. Дочірнє підприємство, яке зараз користується незаконно Державним майном теж може взяти участь в оренді зазначеного санаторію”, – каже Лариса Бігун.