Начальниця інспекції по благоустрою Херсона теж хоче штрафувати водіїв

Олена Мазур, начальниця інспекції з контролю за благоустроєм Херсона, зробила чергову спробу перетягнути на інспекцію можливість штрафувати за адмінправопорушення, як муніципальні інспектори

11 січня на засіданні постійної комісії з питань архітектури, містобудування, естетики, реклами представник інспекції з благоустрою закинув пропозицію передати їм права на оформлення адміністративних протоколів.

Такі пориви в керівниці інспекції були й раніше, ще за часів колишнього мера Миколаєнка, який Мазур на зарплатню додаткових робітників навіть давав із бюджету фінансування. Але інспекція кошти оприходувала, а нових працівників не набрала.

Отож під час засідання комісії секретар міськради Галина Лугова зазначила, що право на оформлення адмінпротоколів вже надане в 2021 році «Муніципальній варті», тож, на місце порушення, наприклад, стоянки автомобіля, не можуть приїжджати інспектори з різних департаментів однієї структури.

Депутат міськради Володимир Сальдо запропонував, щоб заступник міського голови Володимир Пепель, якому підпорядковується інспекція з благоустрою, та керуючий справами міськвиконкому Максим Кондратенко, у підпорядкуванні якого знаходиться «Муніципальна варта», спільно переглянули та узгодили проєкт рішення для найбільш ефективної роботи виконавчих органів.