Неповнолітні херсонці випили та поїхали в мандри на автівці батька

У Херсоні на вулиці Поповича вночі патрульні помітили автомобіль ВАЗ-2107. Водій під час повороту не скористався відповідним покажчиком, тож інспектори вирішили його зупинити.

Однак громадянин за кермом вимоги поліцейських проігнорував. Він пришвидшився та спробував утекти. Після кількох хвилин перегонів вулицями міста автівка зупинилася на невеликому пагорбі. Далі зрушити автомобіль не міг. Із салону вискочили двоє хлопців. Вони спробували й надалі тікати, але врешті патрульні з ними таки поспілкувалися.

У водія інспектори помітили ознаки алкогольного сп’яніння. Він визнав, що вживав напередодні. Зі слів хлопця, випив пляшку пива. Після цього з товаришем сів у батьківський автомобіль й вони поїхали кататися. Проходити у встановленому законом порядку огляд за допомогою алкотесту «Драгер» на місці або в медичному закладі втікач відмовився. Також хлопець не мав водійського посвідчення відповідної категорії. Тож на 16-річного херсонця патрульні склали адмінпротоколи за невиконання вимоги про зупинку, порушення правил користування попереджувальними сигналами, керування особою, яка не має такого права та керування в стані сп’яніння.

Фото ілюстративне