Непрозора діяльність керівництва «Херсонтеплоенерго» призвела до штрафу — директора викликають в податкову

КП «Херсонтеплоенерго», яке знаходиться в скрутному фінансовому положенні через борги споживачів, нове керівництво затягує ще в більші борги. Комунальному підприємству доведеться сплатити штраф, тому що нова директорка порушила податковий закон.

Як розповіли джерела в податковій інспекції, в ході перевірки контролюючим органом своєчасності подання МКП «Херсонтеплоенерго» річної фінансової звітності встановлено, що підприємтсво порушило Податковий Кодекс України. А саме — в строк до 10 червня не подало річну фінансову звітність, яка підлягає оприлюдненню разом із аудиторським звітом за 2020 рік. А в разі ненадання таких документів застосовується фінансова відповідальність.

Також КП зобов’язане не пізніше ніж до 1 червня, що настає за звітним періодом, оприлюднити річну фінансову звітність разом із аудиторським висновком на власному сайті. Але й це не зроблено.

Невже новому директору є що приховувати? Із усього можна зробити висновок, що непрозора діяльність директора «Херсонтеплоенерго» Олени Дзекан-Полякової призвела до дисциплінарних та фінансових проблем. Її разом із головним бухгалтером Оленою Галій викликають до ГУ ДПС у Херсонській області.

Нагадаємо, Олена Дзекан-Полякова — це людина заступника мера Херсона Володимира Пепеля. Раніше вона працювали заступницею директора «Херсонтеплоенерго», коли керував цим КП саме Пепель. Тепер він повернувся в органи влади по запрошенню мера Колихаєва. Відразу почав зводити рахунки, впливати на звільнення керівників КП та привів у теплоенерго Олену Вікторівну. Та останнім часом Пепель наробив чимало проблем для мера Колихаєва, понизивши його рейтинги. Чого вартує лише недавній конфлікт із обленерго, про що повідомляв Херсон наизнанку.