Новим МАФам бути — депутати Херсона розробляють якийсь новий проект

Члени постійної комісії з питань фінансів, планування бюджету Херсона на засіданні розглянули регуляторний акт про порядок отримання дозволу на розміщення тимчасових споруд та впровадження підприємницької діяльності на території Херсонської міської територіальної громади. І в черговий раз його не підтримала.

Але запропонувала розробити альтернативний проект, за яким бюджет громади отримував би від такого виду діяльності набагато більше грошей, повідомив голова комісії Андрій Дмитрієв. Мовляв, завдяки цим коштам міська влада змогла б виконувати ремонти ліфтового господарства, доріг, утримувати заклади освіти тощо. Що саме це за варіант — не повідомляється. Але вже зрозуміло, що влада хоче повернутися до надання дозволів на розміщення МАФів. Куди ж без цього…

«Проект, який запропонований комісією, розроблений на основі подібних актів, які діють у Луцьку, Харкові, Львові, Вінниці. У разі його затвердження, міська громада зможе щороку отримувати 27-30 мільйонів. Той проект, який зараз пропонують органи виконавчої влади, на жаль, дасть лише 1 млн 300 тисяч гривень на рік. Тому було запропоновано створити відповідну робочу групу для напрацювання нової редакції цього регуляторного акту», – зазначив голова комісії.

Фото ілюстративне