Пацієнтка херсонської поліклініки шукає спонсора, який подарує мобильник для реєстратури

Виглядає це дуже дивно, але відповідне оголошення опублікувала в соцмережі херсонка Юлія Тищенко. Вона запитує, чи немає в кого мобільного телофона, щоб подарувати його поліклініці №3 лікарні імені Тропіних, що в Корабельному районі Херсона. І на сарказм це не схоже.

«Декілька днів намагалася додзвонитися до реєстратури поліклініки №3. Але не альо. Виявляється до них тепер можна подзвонити лише за міськими номерами, адже їх мобільний телефон зламався. Є ідея, а раптом в когось лежить без діла стара модель телефону? Телефон, що був вже у вжитку виручить реєстратуру (скоріш це буде зручно самим мешканцям Острова). Давайте разом пошукаємо. Й тоді телефон 095 -285- 33-03 знову запрацює», — написала вона.

Відразу виникає запитання: а як же фінансування лікарні з Національної служби здоров’я? Вже не один рік нам розповідають, що поліклініки забезпечені всім необхідним, що йде фінансування на різні потреби, що видали мобільні навіть кожному терапевту та сімейному лікарю?..

До речі, нещодавно була оприлюднена інформація від міськради, що цю поліклініку модернізують, і два її поверхи віддадуть в оренду.