Пенсіонерка з Херсона віддала незнайомцям 45 тисяч гривень

Шахраї продовжують обкрадати банківські рахунки мешканців Херсонщини. Мабуть не всі канали у в’язницях прикрито… А тільки ж нещодавно поліція області повідомляла про те, що викрили цілу групу, яка мала телефони, гроші, картки, знаходячись за решіткою.

Так, от постраждала від телефонних шахраїв 76-річна мешканка Херсона. Жінка розповіла, що їй зателефонував незнайомий чоловік та повідомив, що родичі пенсіонерки потрапили в халепу і для «вирішення питання» потрібно заплатити гроші. Схвильована жінка зібрала всі свої заощадження і перерахувала зловмисникам майже 45 тисяч гривень. Через деякий час пенсіонерка з’ясувала, що ніхто з її рідних ні в яку халепу не потрапляв.

Крім того, 21 жовтня в Скадовський районний відділ поліції надійшло повідомлення від 34-річної місцевої мешканки. Жінка розповіла, що замовила дитячий візочок, оголошення про який знайшла на одному із сайтів. Продавець надіслав заявниці посилання на оформлення «безпечної» доставки, після чого з її рахунку була списана 41 тисяча гривень.