При мері Херсона бізнес на полігоні відходів розгортається та процвітає. А що має бюджет?

Поліція Херсона перевіряла законність існування приймального пункту вторсировини, що поблизу міського сміттєзвалища.

Про це сайту «МОСТ» повідомило джерело в правоохоронних органах і підтвердили співробітники полігону ТБО.

«Поліція працювала на полігоні до самої темряви. Намагалися з’ясувати, на підставі чого працює пункт прийому вторинної сировини. Викликали на місце депутат Віктора Сухокобиліна, але той не приїхав», — розповіло джерело.

Пояснення давала співробітниця КП «Екополіс» Ніна Дудченко.

Депутат міської ради від партії Ігоря Колихаєва «Нам тут жити» Віктор Сухокобилін, ще восени обладнав за кошти комунального підприємства приватний майданчик, на якому приймає у «старателів» вторсировину. Окрім цього, за наказом депутата, якому мер віддав звалище, територію полігону огородили валом і ровом, аби конкуренти Сухокобиліна не збирали його сміття. 

Для цього він використав два ларька, які КП «Сервіс-Опт» демонтувало за рішенням виконкому на Таврійському.

Очевидно, що «підприємство» Сухокобиліна працює без жодного дозволу, реєстрації та документів, а покриває його роботу диреторка КП «Екополіс». За словами працівників полігону, сьогодні зранку працівники нелегальної прийомки були знову на місці.

«Приймали сировину з 6 до 7 ранку, після чого втікли», — розповіли вони, написав «МОСТ».

Не за часів мера Колихаєва хтось почав набивати кишені на відходах міста та звалищі, але за часів Ігоря Вікторовича бізнес розгортається та процвітає. От що тільки від цього отримує бюджет Херсона?