Радникам мера Херсона хочуть збільшити виплати — рішення виносять на сесію

Видатки на виконком міськради Херсона можуть збільшити на 14,2 млн гривень. Відповідні зміни до бюджету розглянуть депутати міськради на сесії 26 лютого.

6 мільйонів гривень хочуть додати на зарплати радників мера Ігоря Колихаєва, працівникам новоствореного відділу аудиту, виплати звільненим секретарям сільських та селищних рад, які увійшли до Херсонської територіальної громади. В цю суму також входить виплата 1 млн гривень компенсації колишньому очільнику юридичного відділу міськради Володимиру Безлюдному «за вимушений прогул». Безлюдного було звільнено ще в грудні 2014 року тодішнім мером Миколаєнком. А поновлено на посаді рішенням Херсонського окружного адмінсуду, який призначив розмір компенсації 276 тис. гривень. П’ятий апеляційний адмінсуд збільшив розмір виплати до 1 мільйона.

Ще 6,2 млн гривень планують виділити на зарплати працівникам виконавчих органів на приєднаних до Херсону територіях. Зростуть видатки на забезпечення діяльності депутатів міськради на майже 130 тисяч грн.

Також хочуть витратити бюджетні кошти на поточний ремонт кабінету №508 в будівлі міськради: придбати та встановити сучасний інтерактивний комплекс для засідань депутатських комісій, що обійдеться бюджету Херсона в 282 тисячі гривень. Інші видатки — сервер для відділу реєстрації проживання, оплата енергоносіїв та діяльність чиновників на приєднаних до міста територіях.

nt.ks.ua