Робітників «Херсонтеплоенерго» почули — сесія виділила фіндопомогу на виплату зарплати та погашення боргу за газ

5 листопада на сесії міськради Херсона ухвалили важливе для співробітників МКП «Херсонтеплоенерго» рішення — депутати проголосували за виділення фінансової допомоги.

Зранку перед будівлею міськради вдруге зібралися з плакатами робітники теплопідприємства, які просили звернути увагу на проблеми КП — невиплату зарплати та борг за розподіл газу. Саме борг перед «Херсонгазом» став великим ризиком того, що в Херсоні вчасно не розпочався б опалювальний сезон.

«Більш ніж півроку закликів про допомогу, більш ніж півроку листів, звернень — нарешті МКП «Херсонтеплоенерго» почули, — повідомили в групі МКП «Херсонтеплоенерго» в соцмережі. — Це відбулося виключно завдяки колективу підприємства, який 6 місяців, не отримуючи зарплати, готував мережі та котельні до нового опалювального сезону 2020/2021. За офіційною інформацією, підприємство на 100% готове до опалювального сезону. Проблемою були значні борги по виплаті зарплати та заборгованість за розподіл природнього газу, що могло стати перепоною для подачі теплоносія містянам. Однак опалювальний сезон потрібно розпочинати. Сьогодні депутати Херсонської міської ради прислухалися до закликів працівників, які під час позачергової сесії вкотре мітингували під стінами ради і проголосували за заміни до бюджету. МКП «Херсонтеплоенерго» отримало кошти (2,8 млн грн. – для часткової виплати зарплати та 5,4 млн – погашення боргу за розподіл газу) для частково погашення заборгованості по заробітній платі та погашення боргу перед АТ «Херсонгаз» за розподіл газу«.