Ще один херсонський підприємець заборгував «Херсонтеплоенерго» майже 50 тисяч гривень

Юристи «Херсонтеплоенерго» навідалися до чергового боржника – юридичної особи, про це повідомляється в соцмережі в групі «МКП Херсонтеплоенерго».

«Власнику приміщення, який заборгував теплопідприємству за отримане опалення 35 244 гривні, вручили лист-претензію. Крім основної суми боргу за несвоєчасну оплату йому також донарахували 13 156 гривень штрафних санкцій», — говориться в повідомленні.

Судячи по фото, мова йде про юридичну особу, офіс якої знаходиться в Корабельному районі Херсона.

До речі, минулого тижня юристи теплопідприємства побували в підприємця в центрі Херсона, який заборгував за опалення понад 34 тисячі гривень.

«Ним постійно порушувався графік оплати заборгованості по договору про реструктуризацію. На неодноразові звернення до нього він не відгукнувся, тож із ним було розірвано договір про реструктуризацію заборгованості та вручено позовну заяву щодо примусового стягнення боргу. До його суми додалися штрафні санкції, пені, витрати від інфляційних процесів, що разом склало майже 50 тисяч гривень. Тож відтепер підприємець буде мати зайвий клопіт в судах», — повідомляли в групі «МКП Херсонтеплоенерго».