Що таке сети, і чому їх варто спробувати?

Правильної відповіді, коли варто коштувати сет, немає. А все тому, що навіть якщо ви постійний відвідувач суші-барів або ж новачок, який хоче вперше познайомитися з вишуканою японською кухнею, цей варіант буде підходити ідеально. Єдине, що слід враховувати, це розміри компанії, на яку ви збираєтеся робити замовлення.

Що таке сети

Сет — це не що інше, як набір різних суші та ролів. Такий комплект можна складати як душа клієнта забажає, комбінуючи різні рецепти й експериментуючи з оформленням.

Завдяки сетам можна спробувати на смак багато варіацій японської страви, а їх неймовірна кількість. Як правило, добірка важить від 700 грамів до 2,5 кг.

Це неймовірно вигідно. Як правило, замовляючи роли, наприклад, з серії Драконів (відповідно рецептам розрізняють Червоні, Білі, Зелені, Чорні) окремими порціями, це вийде дорожче, ніж пропозиція від ресторану, в якому ці чотири страви вже укомплектовані та запропоновані на одній тарілці. При цьому весь сет не поступатиметься за вагою тим же стравам, які йдуть окремими порціями.

Для тих, хто збирається відпочити компанією, сети з ролів — найкращий спосіб пригостити друзів. Суші їсти легко, та всього декілька шматочків достатньо, щоб вгамувати голод.

Підсумувавши, можна сміливо сказати, що в сетів наступні переваги:

  1. Замовляєш більше, а платиш менше;
  2. Можливість спробувати багато різних ролів за раз;
  3. Можливість нагодувати велику кількість людей.

Ви можете комбінувати в одному наборі страви японської кухні з кунжутом і тобіко, з крабом і креветкою, з рибою та куркою, з чорнилом каракатиці та мідіями. Цінова категорія сетів змінюється в залежності від складності приготування, ваги страви та інгредієнтів.

Додаткові переваги

Зазвичай сети подають якомога оригінальніше, викладаючи роли на тарілці в певній послідовності в залежності від кольору, смаку та розміру шматочків. Їх традиційно подають з соєвим соусом, маринованим імбиром і васабі.

Якщо ви вже хочете поласувати подібною смакотою та набираєте в пошуку “роллы в Херсоне”, то зверніть увагу на суші-бар Aleksandr Sann. Ми пропонуємо скуштувати наші страви в закладі або ж вдома, в офісі, якщо замовити доставку за адресою.

Завдяки тому, що в наборі йде від трьох різних порцій ролів, сети досить важкі та великі. Безліч різних шматочків можна подавати оригінально, тому якщо ви хочете урізноманітнити свою романтичну вечерю або зробити сюрприз на день народження, можна попросити сушиста творчо поекспериментувати й сформувати сет особливим способом.

Чи може не сподобатися сет из роллов? Ні. Правильно смакуючи шматочками, хоч один з рецептів та й припаде до душі.

Джерело: aleksandrsann.ks.ua