Щоб «дбати про екологію» міськрада Херсона закупила кожному депутату по планшету

Мер Херсона Ігор Колихаєв продовжує осучаснувати роботу своїх підлеглих за рахунок міського бюджету. Ремонти в кабінетах, в туалеті, в коридорах, нові галявинки та новорічні вогники біля мерії, двір із фонтаном для відпочинку чиновників, деревця оливи в сесійній залі, а тепер ще й кожному члену виконкома та депутату — нові планшети.

Отож на засіданні 29 грудня члени виконкому працювали вже на нових планшетах. Загалом їх закуплено 64. Для членів виконкому передбачено 32, передає сайт мерії.

“Відтепер усі проекти рішень для роботи виконкому, сесії, депутатських комісій міститимуться на цих планшетах, в електронному вигляді. Таким чином ми зможемо економити для бюджету значні кошти – принаймні 500 тисяч гривень за півтора року у нас будуть збережені”, – зауважила секретар міської ради Галина Лугова.

Яким саме чином будуть економити, цього разу вона не пояснила. Але раніше, коли тільки збиралися купувати планшети за кошти перевиконання бюджету, сказала, що «треба дбати про екологію, економити папір, картриджі тощо«.

У середньому пачка папіру для друку коштує 125 гривень, на 500 тис. грн. можна купути аж 4000 пачок. Але це ж міськрада, тому папір вони купували певно дорожче і в ще більших обсягах.

А от суму на купівлю планшетів міськрада на сайті замовчала.